To może być najważniejszy list w Twoim życiu
sobota, 09 grudnia 2006
maraton w Zabłudowie
Napisali ponad 2000 listów! Relacja jest tutaj
22:52, maraton-amnesty , podlaskie
Link Dodaj komentarz »
BIAŁYSTOK CZUWA!!!

WITAMY!! STUDENCKA ORGANIZACJA PRAW CZŁOWIEKA PRZY WSAP W BIAŁYMSTOKU  CZUWA PRZY MARATONIE. CIĄGLE PISZEMY LISTY I CIĄGLE NAM MAŁO:) CO PRAWDA NA NOCNĄ ZMIANĘ ZOSTAJE GARSTKA OSÓB ALE MAMY NADZIEJĘ ZE UDA SIE NAPISAC SPORO LISCIKÓW.POZDRAWIAMY Z BIAŁEGOSTOKU!!!

SOPC

18:32, duzolistow , podlaskie
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 04 grudnia 2006
SOPC ciągle w akcji!

Dzisiaj ekipa z SOPC-a zawojowała jeszcze raz na białostockich uczelniach! O maratonie powinien juz wiedzieć każdy student z Białegostoku!:) Media juuuuż o nas wiedzą i zapewne  niedługo na maratonie nas odwiedzą!:) Zachęcamy wszystkich do akcji! To wspaniała sprawa przywrócić komuś wolność- szczególnie ludziom, którzy odważyli się przedstawić i propagować swe słuszne poglądy bez względu na konsekwencje!- Chwała im za to! A nam będzie chwała jeśli napiszemy i wyślemy kilka czy kilkanaście tysiecy listów w imię wolności tych ludzi. 5 minut- tyle zajmuje napisanie listu! Pozdrawiam wszystkich maratończyków...!!!!

Marta z SOPC

17:58, duzolistow , podlaskie
Link Komentarze (1) »
niedziela, 03 grudnia 2006
z Białegostoku
 

Przygotowania do maratonu pełną parą! W tej chwili zajmujemy się promocją akcji- plakaty, ulotki, info w szkołach itp. Werbujemy kogo się da i zastanawiamy się czy nie pobić rekordu w pisaniu

listów!!:)

Marta
22:01, maraton-amnesty , podlaskie
Link Dodaj komentarz »