To może być najważniejszy list w Twoim życiu
Blog > Komentarze do wpisu
Festiwal Wolnych Ludzi po raz drugi!


Druga edycja Festiwalu Wolnych Ludzi to koncerty, impreza do samego rana, pokazy filmów, panele dyskusyjne i wiele więcej.

Oczywiście cały czas trwać będzie Maraton Pisania Listów. W tym roku katowicki festiwal potrwa 30 godzin non stop, tym samym pobijemy wszelkie rekordy! 13 i 14 grudnia opanujemy klub Carpe Diem.

Festiwal Wolnych Ludzi to wielka akcja w czasie której chcemy pokazać, że walka o wolność może przybierać różne postacie. Oprócz pisania listów, sztuka i działania artystyczne to dla nas forma upominania się o prawa człowieka.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wolniludzie.pl. Prawie codziennie będą pojawiać się tam najnowsze informacje na temat programu festiwalu.

Do zobaczenia!;)

wtorek, 25 listopada 2008, duzolistow

Polecane wpisy

  • Tydzień Wolności w Katowicach

    W tym roku Katowice będą pisały listy w Kawiarni Akant. Sam Maraton za to znów stanie się częścią Festiwalu Wolnych Ludzi. Tym razem wolność będzie u nas główny

  • 3000!!!

    Udało się! Chociaż to jeszcze nie koniec :D

  • Terefere kuku!!!

    Nasze koordynatorki są mądre i ładne, z naciskiem na mądre i ładne. Jesteśmy z nich dumni że wyglądają jak śnięte ryby, ale wygrywamy Ewa - to może być ostatni

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: